Підготовка до ЗНО
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ В ІСТОРІЯХ
Повний курс з історії України для підготовки до ЗНО
Історія України. Підготовка до ЗНО. Аудіокнига. Частина 1. Давня історія України.
Частина 2. Київська Русь.
Частина 3. Галицько-Волинська держава.
Розв'язання тестів ЗНО-2019 історія України (розбір, відповіді)
Відеоогляд тесту ЗНО 2019 з історії України
Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО
Сайт Prometheus
Колекція вправ із пам'ятками за програмою ЗНО
2020 Історії України 4 червня
Підготовка до ЗНО ,ДПА-2020 з історії
України
Нормативні документи
- Наказ УЦОЯО № 139 від 10.10.2019 року «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році
- Наказ УЦОЯО № 143 від 16.10.2019 року «Про затвердження Схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року»
- Наказ УЦОЯО № 153 від 30.10.2019 року «Про затвердження Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року».
- Нормативні документи
- Наказ УЦОЯО № 139 від 10.10.2019 року «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році
- Наказ УЦОЯО № 143 від 16.10.2019 року «Про затвердження Схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року»
- Наказ УЦОЯО № 153 від 30.10.2019 року «Про затвердження Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року».
- Наказ УЦОЯО № 154 від 31.10.2019 року «Про затвердження Загальних характеристик сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року»
Перелік пам'яток архітектури та образотворчого мистецтва, які містить програма ЗНО з історії України | Переглянути |
Історичні персоналії для візуального розпізнавання | Переглянути |
Категорія: Підготовка до ЗНО-2019
ЗНО з історії України: візуальні об’єкти, які потрібно знати
Освіта.ua пропонує учасникам зовнішнього оцінювання, які складатимуть тест з історії України перелік візуальних об’єктів, що можуть бути запропоновані укладачами тестів.
Перелік візуальних об'єктів складено відповідно до вимог чинної програми зовнішнього оцінювання з історії України.
Електронна збірка містить зображення діячів культури, освіти та науки, громадсько-політичних та військових діячів.
Також збірка візуалізує архітектурні культові споруди, фортифікаційні споруди в Україні, світську архітектуру, скульптури, пам’ятники, ікони, мініатюри, гравюри, портрети, художні роботи та пам’ятки стародавньої історії України.
Загалом до збірки включено 54 історичні персоналії та 87 пам'яток архітектури та образотворчого мистецтва, які є обов'язковими для розпізнавання абітурієнтами.
ЗНО з історії України: особливості тесту 2020 року
Тест зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у 2020 році складається із завдань чотирьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності («логічні пари»), завдань на встановлення правильної послідовності та завдань з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповідей.
Загальна кількість завдань тесту з історії України – 60, на їх виконання учасникам буде відведено 150 хвилин.
Результат виконання завдань №1-30 («Історія України ХХ – початку ХХІ століття») за вибором випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з історії України.
Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.
Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання №1-30, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 94 бали.
ФОРМИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ
Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи та чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.
Тест містить 46 завдань цієї форми (№1-23, 31-53), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.
Завдання на встановлення відповідності («логічні пари»). Завдання складається з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання встановив відповідність і зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.
Тест містить 6 завдань цієї форми (№24-26, 54-56), що будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більше однієї позначки в рядку; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності («логічної пари»), або відповіді на завдання не надано.
Завдання на встановлення правильної послідовності. Завдання складається з основи та переліку подій (явищ, фактів, процесів тощо), позначених буквами, які потрібно розташувати в правильній послідовності, де перша подія має відповідати цифрі 1, друга – цифрі 2, третя – цифрі 3, четверта – цифрі 4. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Г) у таблиці бланка відповідей А.
Тест містить 4 завдання такої форми (№27-28, 57-58), кожне з яких оцінюється в 0, 1, 2 або 3 бали: 3 бали, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 2 бали, якщо вказано першу й останню події; 1 бал, якщо вказано або першу, або останню подію; 0 балів за будь - яку правильно вказану подію, якщо зроблено більше однієї позначки в рядку; 0 балів за завдання, якщо неправильно вказано першу й останню події, або відповіді на завдання не надано.
Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповідей. Завдання складається з основи та семи варіантів відповіді, позначених цифрами, серед яких лише три правильні. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і записав три відповіді (цифри) у бланку відповідей А.
Тест містить 4 завдання цієї форми (№29-30, 59-60). Кожне завдання оцінюється в 0, 1, 2 або 3 бали: 1 бал – за кожен правильно вказаний варіант відповіді (цифру) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодного правильного варіанта відповіді (цифри), або один варіант відповіді (цифра) вказано тричі, або відповіді на завдання не надано. Порядок написання цифр значення не має.
При підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України зверніть увагу на програму ЗНО з цього предмета, яка хронологічно охоплює весь зміст шкільних курсів історії України від найдавніших часів до сьогодення і складається з 31 теми.
Програма передбачає перевірку знань про основні політичні, соціально-економічні, культурні події, явища та процеси минулого, діяльність видатних історичних діячів, а також сформованості в учнів загальнопредметних історичних умінь.
Зверніть увагу на те, що невід’ємною складовою програми ЗНО з історії України є перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання учасниками тестування.
Радимо учасникам тестування з історії України також ознайомитися з наступними матеріалами:
Програма передбачає перевірку знань про основні політичні, соціально-економічні, культурні події, явища та процеси минулого, діяльність видатних історичних діячів, а також сформованості в учнів загальнопредметних історичних умінь.
Зверніть увагу на те, що невід’ємною складовою програми ЗНО з історії України є перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання учасниками тестування.
Радимо учасникам тестування з історії України також ознайомитися з наступними матеріалами:
- Портрети історичних персоналій обов'язкових на ЗНО з історії
- Візуалізований перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва
- Програма зовнішнього незалежного оцінювання з історії України 2020 року
- Загальна характеристика тесту з історії України 2020 року
- Завдання та відповіді на тести ЗНО з історії України минулих років
- Тести ЗНО онлайн з історії України
- Курси підготовки до ЗНО
- Адаптована версія характеристики та критеріїв оцінювання для осіб з порушеннями зору
Завдання до ЗНО з історії України
Пройти тест
Мій список завдань
Всі теми
У вашому списку поки нема даних. Його ви можете сформувати власноруч, додаючи завдання із ЗНО при їх перегляді по темах. Список завдань створюється з використанням cookies (якщо ви нічого не міняли в налаштуваннях браузера, то з ними все ОК, якщо ж міняли - ви знаєте як знову включити їх обробку).
- «Стародавня історія України» (83 завдання)
«Доба Київської Русі. Галицько-Волинська держава» (185 завдань)
«Українські землі у складі Великого Князівства Литовського та інших держав (др. пол. ХІV – пер. пол. ХVІ ст.)» (68 завдань)
«Українські землі в др. пол. ХVI - пер. пол. ХVІІI ст.» (210 завдань)
«Українські землі в др. пол. ХVІIІ ст. – 1914 р.» (314 завдань)
«Україна в Першій світовій війні» (35 завдань)
«Українська революція і державотворчий процес» (235 завдань)
«Українські землі 1921 – 1939 рр.» (204 завдання)
«Україна під час Другої світової та Великої Вітчизняної воєн (1939 – 1945 рр.)» (100 завдань)
«Україна 1945 р. – поч. ХХІ ст.» (235 завдань)
«Додаток» (33 завдання)
У 2020 році ЗНО та ДПА з історії України відбудеться 4 червня
обного ЗНО з історії України за 2019 рік
.2019 Підготовка
- ПЕРСОНАЛІЇ
- АРХІТЕКТУРА
- СТАРОДАВНЯ ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
- КИЇВСЬКА ДЕРЖАВА
- ГАЛИЦЬКО-ВОЛИНСЬКЕ КНЯЗІВСТВО
- Литовсько-руська держава. українські землі у складі великого князівства литовського та інших держав
- Українські землі у другій половині 16 століття
- Українські землі у першій половині 17 століття
- Національно-визвольна війна під проводом Богданп Хмельницького
- Українські землі у 50-80-х роках 17-го століття
- Українські землі наприкінці 17-го - перша половина 18-го століття
- Українські землі у другій половині 18-го століття
- Наддніпрянська Україна напр. ХVІІІ-І пол. ХІХ ст.
- Укрїнські землі напр. ХVІІІ - поч.ХІХ ст.
- Розвиток укр. культури у І пол. ХІХ ст.
- Наддн. Укр. у ІІ пол.ХІХ ст.
- Західно-українські землі у ІІ пол. ХІХ ст.
- Розвиток укр. культури у ІІ пол ХІХ - поч. ХХ ст..
- Наддніпрянська Україна на поч. ХХ ст.
- Західно-укр. землі на поч. 20 ст.
- І-ша світова війна
- Укр. революція
- БОРОТЬБА ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ДЕРЖАВНОСТІ (1918 - 1920 Р.Р.)
- УКРАЇНСЬКА ССР В УМОВАХ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ(1921-1928)
- УКРАЇНА В ПЕРІОД ПІСЛЯВОЄННОЇ ВІДБУДОВИ
- УКРАЇНА В ПЕРІОД ДЕСТАЛІНІЗАЦІЇ
- РАДЯНСЬКА МОДЕРНІЗАЦІЯ УКРАЇНИ
- ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКІ ЗЕМЛІ У (1921-1939)
- УКРАЇНА У II СВІТОВІЙ ВІЙНІ
Список персоналій для візуального розпізнавання на ЗНО з історії України 2019
(за посиланням)
ПЕРСОНАЛІЇ ЗНО ІСТОРИЧНІ ПАМ'ЯТКИ
КАРТИ ЗНО
ЯК НІЧОГО НЕ ВИВЧАТИ І ЗАВАЛИТИ ЗНО (поради нейрофізиолога)
Список персоналій для візуального розпізнавання на ЗНО з історії України 2019
- ГОЛОВНЕ ПРО ЗНО
- ЧОГО НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ ПІД ЧАС ЗНО
- ПОРАДИ ЯК ЗДАТИ ЗНО З ІСТОРІЇ НА 200
- ОН-лайн підготовка до ЗНО
- Тести ЗНО онлайн з предмета «Історія України» https://zno.osvita.ua/ukraine-history/
- Підготовка до ЗНО з історії України http://zno.academia.in.ua/course/view.php
- ?id=3
- ФОТОМАТЕРІАЛИ https://www.phoenicis.com.ua/rozdil-fotomaterial.html
- ТРЕНІНГ ON-LINE Пам'ятки з історії України підготовка до ЗНО-2017 http://lvtest.org.ua:82/traneeHistory/Pamiatky/index.htm
- Аудіолекції для підготовки до ЗНО https://ph
- 15 порадИ від міністра освіти Л.Гриневич
ПЕРСОНАЛІЇ
Переглянь відео
ТРЕНАЖЕР № 1
ТРЕНАЖЕР № 3
ТРЕНАЖЕР № 4
ТРЕНАЖЕР № 5
ТРЕНАЖЕР 6
ТРЕНАЖЕР "ПЕРСОНАЛІЇ"
ОСНОВНІ ПЕРСОНАЛІЇ - ЗНО-2018
ОСНОВНІ ПЕРСОНАЛІЇ ДО ХХ СТ.
ТРЕНАЖЕР № 5
ТРЕНАЖЕР 6
ТРЕНАЖЕР "ПЕРСОНАЛІЇ"
ОСНОВНІ ПЕРСОНАЛІЇ - ЗНО-2018
ОСНОВНІ ПЕРСОНАЛІЇ ДО ХХ СТ.
Тест: Карти з Історії України
На базі офіційних тестів ЗНО було створено окремий тест, який містить завдання з картами. Всього в тесті 72 завдання на знання карт.
ПАМ'ЯТКИ КУЛЬТУРИ
ПЕРЕГЛЯНЬ ПРЕЗЕНТАЦІЮ
ПАМ'ЯТКИ КУЛЬТУРИ - ЗНО-2018
ТРЕНАЖЕР № 1
ТРЕНАЖЕР № 2
ТРЕНАЖЕР № 3
ПАМ'ЯТКИ КУЛЬТУРИ - ЗНО-2018
ТРЕНАЖЕР № 1
ТРЕНАЖЕР № 2
ТРЕНАЖЕР № 3
ТРЕНАЖЕР № 4
ТРЕНАЖЕР № 5
ТРЕНАЖЕР № 6
ТРЕНАЖЕР № 7
ТРЕНАЖЕР № 8
ТЕРМІНИ
ТРЕНАЖЕР № 1
ТРЕНАЖЕР №2
ТРЕНАЖЕР № 3
ТРЕНАЖЕР № 4
ОН-ЛАЙН ТЕСТУВАННЯ
ОН-ЛАЙН ТЕСТУВАННЯ
ОН-ЛАЙН ТЕСТУВАННЯ
ОН-ЛАЙН ТЕСТУВАННЯ
он-лайн тестування
ОСНОВНІ ДАТИ
ТРЕНАЖЕР_ПІДГОТОВКА (основні події 20 століття)
ТРЕНАЖЕР ПО ОСНОВНИМ ДАТАМ(ПІДГОТОВКА ДО ЗНО)
ТРЕНАЖЕР "ПОДІЇ" 1
ТРЕНАЖЕР "ПОДІЇ" 2
ОБОВ'ЯЗКОВІ ДАТИ (ТРЕНАЖЕР)
ОН-ЛАЙН ТЕСТУВАННЯ
ОН-ЛАЙН ТЕСТУВАННЯ
ОН-ЛАЙН ТЕСТУВАННЯ
он-лайн тестування
ТЕСТИ УСПІШНЕ ЗНО
ОСНОВНІ ДАТИ
ТРЕНАЖЕР_ПІДГОТОВКА (основні події 20 століття)
ТРЕНАЖЕР ПО ОСНОВНИМ ДАТАМ(ПІДГОТОВКА ДО ЗНО)
ТРЕНАЖЕР "ПОДІЇ" 1
ТРЕНАЖЕР "ПОДІЇ" 2
ОБОВ'ЯЗКОВІ ДАТИ (ТРЕНАЖЕР)
Візуальні джерела!!! https://drive.google.com/open?id=0B8r8GYFztyDnSVZ6MmVvSlprQ2c&authuser=0
Зверніть увагу!!!
Фото, відео матеріали, історичні плакати, аудіо уроки Історичні персоналії!!!!
Історичні портрети І
Історичні портрети ІІ
Тест варіант 1
Тест варіант 2
Тест варіант 3
Відеокурс по підготовці до ЗНО створений викладачами Київського національного економічного університету ім.В.Гетьмана
фільми для підготовки до ЗНО з історії України
з історії України: візуальні об’єкти, які потрібно знати
ОНЛАЙН-ТЕСТИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО
ДОДАТОК ДО ПРОГРАМИ ЗНО ПАМ'ЯТКИ АРХІТЕКТУРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ПЛАКАТИ РІЗНИХ ПЕРІОДІВ - ОЗНАЙОМИТИСЬ ТУТ
ПЛАКАТИ РІЗНИХ ПЕРІОДІВ - ОЗНАЙОМИТИСЬ ТУТ
Аудіо-історія України (стане у пригоді під час підготовки до ЗНО) https://drive.google.com/folderview?id=0BzmnUSkcuyPJcVRQaHJYTUpISms&usp=sharing
ЗНО - 2019 Історія України. Перелік пам'яток архітектури і
образотворчого мистецтва для розпізнавання .
образотворчого мистецтва для розпізнавання .
ІСТОРИЧНІ ПЕРСОНАЛІЇ
Історичні персоналії/ Презентація
Історичні персоналії/ Презентація
Для підготовки до ЗНО:
Банк завдань для підготовки до ЗНО
2019
- ЗНО онлайн 2019 року з історії України – основна сесія
- ЗНО онлайн 2019 року з історії України – додаткова сесія
- ЗНО онлайн 2019 року з історії України – пробний тест
2018
- ЗНО онлайн 2018 року з історії України – основна сесія
- ЗНО онлайн 2018 року з історії України – додаткова сесія
- ЗНО онлайн 2018 року з історії України – пробний тест
2017
- ЗНО онлайн 2017 року з історії України – основна сесія
- ЗНО онлайн 2017 року з історії України – додаткова сесія
- ЗНО онлайн 2017 року з історії України – пробний тест
2016
- ЗНО онлайн 2016 року з історії України – основна сесія
- ЗНО онлайн 2016 року з історії України – додаткова сесія
- ЗНО онлайн 2016 року з історії України – пробний тест
2015
- ЗНО онлайн 2015 року з історії України – основна сесія
- ЗНО онлайн 2015 року з історії України – додаткова сесія
- ЗНО онлайн 2015 року з історії України – пробний тест
2014
- ЗНО онлайн 2014 року з історії України – основна сесія
- ЗНО онлайн 2014 року з історії України – пробний тест
2013
- ЗНО онлайн 2013 року з історії України – 1 сесія
- ЗНО онлайн 2013 року з історії України – 2 сесія
- ЗНО онлайн 2013 року з історії України – пробний тест
2012
- ЗНО онлайн 2012 року з історії України – 1 сесія
- ЗНО онлайн 2012 року з історії України – 2 сесія
- ЗНО онлайн 2012 року з історії України – пробний тест
2011
- ЗНО онлайн 2011 року з історії України – основна сесія
- ЗНО онлайн 2011 року з історії України – пробний тест
2010
- ЗНО онлайн 2010 року з історії України – 1 сесія
- ЗНО онлайн 2010 року з історії України – 2 сесія
- ЗНО онлайн 2010 року з історії України – пробний тест
2009
2008
2007
Всі запитання з предмета
.Обличчя української історії/ Відео про окремі персоналії
2019
- ЗНО онлайн 2019 року з історії України – основна сесія
- ЗНО онлайн 2019 року з історії України – додаткова сесія
- ЗНО онлайн 2019 року з історії України – пробний тест
2018
- ЗНО онлайн 2018 року з історії України – основна сесія
- ЗНО онлайн 2018 року з історії України – додаткова сесія
- ЗНО онлайн 2018 року з історії України – пробний тест
2017
- ЗНО онлайн 2017 року з історії України – основна сесія
- ЗНО онлайн 2017 року з історії України – додаткова сесія
- ЗНО онлайн 2017 року з історії України – пробний тест
2016
- ЗНО онлайн 2016 року з історії України – основна сесія
- ЗНО онлайн 2016 року з історії України – додаткова сесія
- ЗНО онлайн 2016 року з історії України – пробний тест
2015
- ЗНО онлайн 2015 року з історії України – основна сесія
- ЗНО онлайн 2015 року з історії України – додаткова сесія
- ЗНО онлайн 2015 року з історії України – пробний тест
2014
- ЗНО онлайн 2014 року з історії України – основна сесія
- ЗНО онлайн 2014 року з історії України – пробний тест
2013
- ЗНО онлайн 2013 року з історії України – 1 сесія
- ЗНО онлайн 2013 року з історії України – 2 сесія
- ЗНО онлайн 2013 року з історії України – пробний тест
2012
- ЗНО онлайн 2012 року з історії України – 1 сесія
- ЗНО онлайн 2012 року з історії України – 2 сесія
- ЗНО онлайн 2012 року з історії України – пробний тест
2011
- ЗНО онлайн 2011 року з історії України – основна сесія
- ЗНО онлайн 2011 року з історії України – пробний тест
2010
- ЗНО онлайн 2010 року з історії України – 1 сесія
- ЗНО онлайн 2010 року з історії України – 2 сесія
- ЗНО онлайн 2010 року з історії України – пробний тест
2009
2008
2007
Всі запитання з предмета .Обличчя української історії/ Відео про окремі персоналії
КІЛЬКА КОРИСНИХ ПОРАД ПРИ ПІДГОТОВЦІ ДО ЗНО З ІСТОРІЇ
Незалежне тестування не повинно бути перешкодою при вступі до вищого навчального закладу. Навпаки ЗНО є додатковим шансом перевірки реальних знань, набутих під час навчання в школі, та відбору найкращих для навчання вишах з різним рівнем престижності. Таке розуміння системи незалежного тестування допоможе вам налаштуватися на "хвилю" продуктивної підготовки до зовнішнього тестування.
1. Конспект з датами
Ознайомтеся з програмою ЗНО з історії України чи всесвітньої історії, а після цього зробіть собі повний конспект всіх історичних дат, які необхідно знати на тестуванні, в хронологічному порядку. Біля кожної дати напишіть, що означає ця дата. Але краще підписуйте не так, як це написано в підручнику, а так, які найяскравіші асоціації викликає у вас та чи інша історична подія. Час від часу перевіряйте себе разом із друзями або попросіть вчителя історії допомогти вам у підготовці до ЗНО таким чином.
2. Назви документів заучуйте точно
Якщо назву та опис історичної події ще можна записати своїми словами до свого конспекту, то назви документів треба знати точно і напам`ять. Можна їх просто зазубрити. А для того, щоб запам`ятати їх було легше, намагайтеся якомога більше прив`язати назви документів до історичних подій, з якими вони пов`язані. І дати! Звичайно, вам необхідно знати, коли було підписане те чи інше історичне свідоцтво.
3. "Вмикайте" логіку
Хоча історія і вважається гуманітарним предметом, це зовсім не означає, що треба забувати про логічне та навіть аналітичне осмислення історичний подій. Чи відомо вам, що на ЗНО трапляються "хитрі" запитання? Для вірної відповіді на них недостатньо просто зазубрити перелік історичних подій. Тут вам допоможе тільки ваше мислення та розбір конкретної ситуації.
4. У диспутах народжується істина
Як би смішно це не звучало, але зробіть історію темою свого спілкування з друзями. Особливо з тими, яким також треба буде здавати ЗНО з цього предмету. Ви можете домовитися, що кожен із вас буде доводити інтереси однієї із сторін переговорів чи просто розповідати про події навкруги від імені історичних діячів. Всього декілька годин практичних диспутів на тиждень допоможуть вам краще зрозуміти та навіть "пережити" історичні події, що значне допоможе вам у розумінні сутності цих подій.
5. Вивчайте історичні карти
По-перше, карти є наочними посібниками для кращого засвоєння матеріалу. Особливо це стосується візуалів – людей, які найкраще сприймають інформацію очима. А по-друге, тести минулих років містили запитання з картами. Отже, вам краще розуміти, де знаходилася та чи інша стародавня держава, подивившись на карту, ніж читаючи величезний опис її географічного положення. Історія та географія схожі своєю необхідністю вивчення карт, тільки акцент робиться на інших аспектах. Але проаналізувавши карту, можна зробити як історичні, так і географічні висновки.
ПЕРЕЛІК ПАМ'ЯТОК ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
Історичні персоналії 10-др.пол.18 ст.
portr.pdf
Adobe Acrobat Document 1.1 MB
У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 22 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови та літератури, іспанської, німецької та французької мов. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 червня по 13 червня 2018 року.
Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року:
Предмет
|
Дата проведення
|
Математика
|
22 травня (вівторок)
|
Українська мова та література
|
24 травня (четвер)
|
Іспанська мова
|
29 травня (вівторок)
|
Німецька мова
|
29 травня (вівторок)
|
Французька мова
|
29 травня (вівторок)
|
Англійська мова
|
1 червня (п'ятниця)
|
Біологія
|
4 червня (понеділок)
|
Історія України
|
6 червня (середа)
|
Географія
|
8 червня (п'ятниця)
|
Фізика
|
11 червня (понеділок)
|
Хімія
|
13 червня (середа)
|
Оголошення результатів ЗНО
Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з української мови та літератури, іноземних мов, математики та біології відбудеться не пізніше 15 червня 2018 року; оголошення результатів з історії України, географії, фізики та хімії триватиме до 21 червня 2018 року.
Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.
Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.
Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 2 до 11 липня 2018 року за окремим графіком, який має бути затверджений окремо.
Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 17 липня 2018 року.
ЗНО-2017: визначено терміни проведення незалежного тестування
Про це повідомляє сайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), посилаючись на наказ МОН від 31 серпня 2016 року №1055.
Так, реєстрація для участі в ЗНО відбуватиметься із 6 лютого по 17 березня 2017 року, а виправити помилку в реєстраційних даних можна до 31 березня.
Інформацію про місце і час проведення ЗНО з обраних предметів можна буде дізнатися на своїх інформаційних сторінках до 28 квітня 2017 року.
Тестування з предметів відбуватимуться з 23 травня (українська мова і література) до 16 черв
таким розкладом:
ВІДЕОУРОКИ ЗНО
фільми для підготовки до ЗНО з історії 8
Таблиця дат з історії України згідно з програмою ЗНО 2017 року.
Хронологічна таблиця містить 128 дат. Не більше і не менше, адже саме стільки потрібно знати дляздачі ЗНО з історії України на 200 балів. Стільки дат вказується у програмі ЗНО. Вони всі розмістились зручно в одній табличці. Хочете вчіть, хочете повторюйте. Але обов'язково здавайте тестування на максимум!
Програма ЗНО з історії України 2017 року
Програма зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з історії України, що є конкурсним предметом при вступі довищих навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти.
На підставі затвердженої програми укладаються тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Предмет | Дата проведення | Оголошення результатів |
українська мова і література | 23 травня | до 15 червня |
іспанська/німецька/французька мова | 25 травня | до 15 червня |
англійська мова | 29 травня | до 15 червня |
математика | 31 травня | до 15 червня |
історія України | 2 червня | до 19 червня |
російська мова | 6 червня | до 19 червня |
біологія | 8 червня | до 19 червня |
географія | 12 червня | до 23 червня |
фізика | 14 червня | до 23 червня |
хімія | 16 червня | до 23 червня |
Що стосується додаткової сесії ЗНО, то інформація щодо дат проведення тестувань із предметів з’явиться
до 28 квітня наступного року.
до 28 квітня наступного року.
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ уроків 100
Пробне ЗНО – сходинка до мети
Шановні майбутні учасники ЗНО
ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ (далі – пробне ЗНО, пробне тестування) – це добровільне тестування осіб, яке дає їм можливість ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.
Порядок проведення пробного ЗНО регламентовано Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання та Правилами проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2017 році.
ЗАПРОШУЄМО УЧНІВ 10-Х, 11-Х КЛАСІВ, А ТАКОЖ ВИПУСКНИКІВ МИНУЛИХ РОКІВ взяти участь упробному зовнішньому незалежному оцінюванні! Звертаємо увагу, що у 2017 році державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів (далі – ЗНЗ) буде проходити у формі ЗНО.
Радимо учням 10-х класів починати обирати вищий навчальний заклад (далі ВНЗ) та спеціальність уже зараз! Якщо ви вже почали готуватися до складання ЗНО, пропонуємо цикл пробних тестувань розподілити на два роки та мати можливість пройти всі необхідні тестування під час пробних ЗНО.
Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною.
Вартість пробного ЗНО – 129 грн (разом з ПДВ) за одне тестування.
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ* ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОБНОМУ ЗНО буде можливо у термін з 10.01.2017 до 31.01.2017 на сайті http://dneprtest.dp.ua/. Зареєстровані особи матимуть доступ до тренувального онлайн-тестування!
*Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.
ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО-2017:
Дата проведення | Предмет тестування* |
01.04.2017 (субота) | українська мова і література |
08.04.2017 (субота) | біологія, географія, історія України, математика, фізика, хімія, російська мова, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова |
*Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно, тому неможливо бути присутнім в один і той же час на декількох тестуваннях. |
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2017
ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ ПРОБНОГО ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.
МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ – пункти проведення пробного ЗНО (такі пункти створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, де зареєструвалася певна кількість абітурієнтів на кожен день тестування).
ПРОБНЕ ЗНО ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ:
– взяти участь у процедурі проведення ЗНО;
– психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО;
– ознайомитися з різними формами тестових завдань;
– розрахувати час роботи із тестовими зошитами;
– потренуватися в заповненні бланків відповідей;
– визначити власний рівень знань;
– скорегувати підготовку до ЗНО.
| УЧАСНИКИ ПРОБНОГО ЗНО ОТРИМУЮТЬ:
– зошит(-ти) із тестовими завданнями пробного ЗНО;
– бланк(-ки) відповідей;
– можливість ознайомитися з правильними відповідями до завдань пробного ЗНО, власним результатом проходження пробного ЗНО за шкалою 1–12 балів та рейтинговою шкалою 100–200 балів.
|
Пробні тести укладаються державною мовою. За бажанням особи такі завдання надаються однією із мов національних меншин (крім завдань з української мови і літератури, російської мови та іноземних мов).
ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЧАС І МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО (ЗАПРОШЕННЯ) для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування (-вань), буде розміщено на нашому сайті до 14.03.2017.
У ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО допуск особи до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:
– паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа, що посвідчує особу;
– запрошення для участі в пробному ЗНО;
РЕЗУЛЬТАТИ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ визначатимуться за допомоги спеціального сервісу«Визначення результатів пробного ЗНО», який буде розміщено на сайті http://dneprtest.dp.ua/ (з української мови і літератури – з 01.04.20107, з інших предметів – з 08.04.2017). Для визначення результатів учасникам пробного ЗНО буде необхідно ввести відповіді (використовуючи власний бланк відповідей тієї чи іншої сертифікаційної роботи пробного ЗНО) до вище зазначеного сервісу.ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів ЗНЗ та для конкурсного відбору на навчання до ВНЗ.
Право проведення пробного ЗНО в Дніпропетровській та Запорізькій областях надано виключноДніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти.
Пройди ЗНО з історії України онлайн
ЗНО з історії України - 2015
ЗНО з історії України - 2014
ЗНО з історії України - 2013
ЗНО з історії України - 2012
ЗНО з історії України - 2014
ЗНО з історії України - 2013
ЗНО з історії України - 2012
_____________ ___________________________________________________________
Тест ЗНО у 2016 році з історії України складається з двох частин.
Результат виконання завдань першої частини буде зарахований як державна підсумкова атестація з історії України.
Ця частина містить тридцять завдань різних форм (завдання від №1 до № 30) та охоплює період історії України ХХ ст. - початку ХХІ ст.
Друга частина також містить тридцять завдань різних форм (завдання від № 31 до № 60) і охоплює період історії України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.
Результат виконання завдань першої та другої частини тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.
Загальна кількість завдань тесту з історії України – 60, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.
З загальною характеристикою тесту можна ознайомитись за таким посиланням:http://osvita.ua/test/training/5040/
З загальною характеристикою тесту можна ознайомитись за таким посиланням:http://osvita.ua/test/training/5040/
Корисні посилання з питань ЗНО (історія України):
- ЗНО 2016 та пробне ЗНО 2016 Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти .презентує
- ЗНО 2016 та пробне ЗНО 2016 Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти .презентує
Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України та всесвітньої історії
Тренувальні тести - «Підготовка до ЗНО» з всесвітньої історії
Історичні портрети - Всесвітня історія - Містить інформацію і портрети діячів світової історії
Довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України
Довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії
Зовнішнє незалежне оцінювання по історії України скорочений курс підготовки
2016-ЗНО
Винекнення і розвіт Київської Русі " Тема 2 "
Давня історія України
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2016 РОКУ
ХАРАКТЕРИСТИКА СЕРТИФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ
З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ
Зміст роботи визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з історії
України для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної
середньої освіти (затверджено Міністерством освіти і науки України, наказ
від 01.10.2014 р. № 1121 (у редакції наказу від 05.11.2014 р. № 1276); лист від
20.10.2015 р. № 1/11-15239).
Загальна кількість завдань роботи – 60.
На виконання роботи відведено 150 хвилин.
Робота складається з двох частин.
Частина 1 «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.» містить 30 завдань різних форм.
Відповіді на ці завдання позначаються та записуються в бланку відповідей А.
Увага!
Результат виконання завдань частини 1 буде зараховуватися
як державна підсумкова атестація
Частина 2 «Історія України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.» містить 30 завдань
різних форм. Відповіді на ці завдання позначаються та записуються в бланку
відповідей А.
Увага!
Результат виконання завдань частин 1 і 2 буде використовуватися
під час прийому до вищих навчальних закладів
Сертифікаційна робота з історії України складається із завдань чотирьох форм:
1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№1–23*, 31–53). До кожного
завдання наведено чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний.
Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного
оцінювання вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.
2. Завдання на встановлення відповідності (№24–26*, 54–56). До кожного
завдання наведено інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами
(праворуч). Щоб виконати завдання, необхідно встановити відповідність
інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити «логічні пари»).
Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного
оцінювання правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до
4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.
3. Завдання на встановлення правильної послідовності (№27*, 28* і 57, 58). До
кожного завдання наведено перелік подій, позначених буквами, які потрібно
розташувати в правильній послідовності, де перша подія має відповідати
цифрі 1, друга – цифрі 2, третя – цифрі 3, четверта – цифрі 4. Завдання
вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання
правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок
(букви від А до Г) у таблиці бланка відповідей А.
4. Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих
варіантів відповіді (з короткою відповіддю множинного вибору) (№29*, 30*
і 59, 60). До кожного завдання пропонується сім варіантів відповіді, серед яких
лише три правильні. Завдання вважається виконаним, якщо учасник
зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і записав правильні відповіді в
бланку відповідей А.
Пам’ятайте!
* – завдання з історії України ХХ – початку ХХІ ст., результат виконання яких
буде зараховуватися як державна підсумкова атестація
Схеми оцінювання завдань сертифікаційної роботи з історії України:
1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюється в 0 або 1 бал:
1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну
відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.
2. Завдання на встановлення відповідності («логічні пари») оцінюється в
0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність
(«логічну пару»); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної «логічної пари»
або відповіді на завдання не надано.
3. Завдання на встановлення правильної послідовності оцінюється в
0, 1, 2 або 3 бали: 3 бали, якщо правильно вказано послідовність усіх подій;
2 бали, якщо вказано першу й останню події; 1 бал, якщо вказано або першу, або
останню подію; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповідь на
завдання не надано.
4. Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих
варіантів відповіді (з короткою відповіддю множинного вибору). Завдання
оцінюється в 0, 1, 2 або 3 бали: 1 бал за кожну правильно вказану відповідь (цифру)
із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодної правильної відповіді (цифри)
або відповіді на завдання не надано. Порядок написання цифр значення не має.
Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання
сертифікаційної роботи з історії України, – 94:
47 балів за виконання завдань частини 1;
47 балів за виконання завдань частин
матеріали підготовки до зно
Підготовка до ЗНО
ПЕРСОНАЛІЇ
АРХІТЕКТУРА
СТАРОДАВНЯ ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА ДЕРЖАВА
ГАЛИЦЬКО-ВОЛИНСЬКЕ КНЯЗІВСТВО
Укр. землі у ІІ пол.ХVІ ст
Укр. землі у І пол. ХVІІ ст.
Богдан Хмельницький
Руїна (напр. 50-у 80 р.р.ХVІІ ст.).
ІІ пол. 17- І пол. 18 ст.
Кирилл Розумовский
Наддніпрянська Україна напр. ХVІІІ-І пол. ХІХ ст.
Укрїнські землі напр. ХVІІІ - поч.ХІХ ст.
Розвиток укр. культури у І пол. ХІХ ст.
Наддн. Укр. у ІІ пол.ХІХ ст.
Західно-українські землі у ІІ пол. ХІХ ст.
Розвиток укр. культури у ІІ пол ХІХ - поч. ХХ ст..
Наддніпрянська Україна на поч. ХХ ст.
Західно-укр. землі на поч. 20 ст.
І-ша світова війна
Укр. революція
БОРОТЬБА ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ДЕРЖАВНОСТІ (1918 - 1920 Р.Р.)Укр. землі у І пол. ХVІІ ст.
Богдан Хмельницький
Руїна (напр. 50-у 80 р.р.ХVІІ ст.).
ІІ пол. 17- І пол. 18 ст.
Кирилл Розумовский
Наддніпрянська Україна напр. ХVІІІ-І пол. ХІХ ст.
Укрїнські землі напр. ХVІІІ - поч.ХІХ ст.
Розвиток укр. культури у І пол. ХІХ ст.
Наддн. Укр. у ІІ пол.ХІХ ст.
Західно-українські землі у ІІ пол. ХІХ ст.
Розвиток укр. культури у ІІ пол ХІХ - поч. ХХ ст..
Наддніпрянська Україна на поч. ХХ ст.
Західно-укр. землі на поч. 20 ст.
І-ша світова війна
Укр. революція
УКРАЇНСЬКА ССР В УМОВАХ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ(1921-1928)
УКРАЇНА В ПЕРІОД ПІСЛЯВОЄННОЇ ВІДБУДОВИ
УКРАЇНА В ПЕРІОД ДЕСТАЛІНІЗАЦІЇ
РАДЯНСЬКА МОДЕРНІЗАЦІЯ УКРАЇНИ
ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКІ ЗЕМЛІ У (1921-1939)
УКРАЇНА У II СВІТОВІЙ ВІЙНІ
Програма ЗНО з історії України 2016 року
Програма зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з історії України, що є конкурсним предметом при вступі довищих навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти.
Підготовка до ЗНО з історії
Затверджено нові програми ЗНО на 2015 рік
Міністерством освіти і науки затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти та у відповідності з якими мають бути розробленні та укладені тести ЗНО у 2015 році.
Детальніше читати тут
Про деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році
Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2015 році
Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році
Міністерство освіти за пропозицією громадськості змінило програму ЗНО з історії України |
До програми ЗНО з історії України внесено зміни
До програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України внесено зміни. Відповідний наказ підписано у Міністерстві освіти і науки.
Рішення про внесення змін до програми ЗНО ухвалене на виконання рекомендацій учасників круглого столу з обговорення програми для зовнішнього оцінювання з історії України, що відбувся 16 жовтня 2014 року, а також на реалізацію пропозицій громадськості.
Тести мають бути розроблені та укладені у відповідності з програмами зовнішнього оцінювання. У 2015 році абітурієнти матимуть можливість скласти від 1 до 4 тестів ЗНО з переліку, до якого включено 12 навчальних предметів.
Зараз триває реєстрація бажаючих скласти тести пробного незалежного оцінювання, що буде проведене у березні 2015 року.
Рішення про внесення змін до програми ЗНО ухвалене на виконання рекомендацій учасників круглого столу з обговорення програми для зовнішнього оцінювання з історії України, що відбувся 16 жовтня 2014 року, а також на реалізацію пропозицій громадськості.
Тести мають бути розроблені та укладені у відповідності з програмами зовнішнього оцінювання. У 2015 році абітурієнти матимуть можливість скласти від 1 до 4 тестів ЗНО з переліку, до якого включено 12 навчальних предметів.
Зараз триває реєстрація бажаючих скласти тести пробного незалежного оцінювання, що буде проведене у березні 2015 року.
Посилання за темою:
- ▶ Дворівневі тести ЗНО: особливості проведення
- ▶ Усі випускники шкіл складуть єдиний тест з української мови
- ▶ В Україні зміниться система оцінювання тестів ЗНО
- ▶ Більше про зовнішнє незалежне оцінювання в Україні
Програма ЗНО з історії України 2015 року
Програма зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з історії України, що є конкурсним предметом при вступі довищих навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти.Відео-уроки з історії України для підготовки
Вивчай історію Україн разом із нами!Зовнішнє незалежне тестування вже незабаром. Сподіваємося, що ваша підготовка до нього вже розпочалася та знаходиться в самому розпалі. Ми пропонуємо вам готуватися за допомогою відео-уроків, адже вони наочно відображають події. Це особливо ефективно для підготовки до ЗНО з історії України.Нагадуємо вам, що 20 червня 2014 року всі регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть незалежне тестування з історії України. Воно не є одним із перших, але це не значить, що воно не є одним із найважливіших.Відео-уроки, які ми вам пропонуємо, охоплюють українську історію різних періодів. Вони складаються з 11 частин, кожен з яких вказує на окремий історичний період на території України. Представлені відео нагадують шкільні уроки тому, що вони тривають приблизно той самий час – 30 – 40 хвилин.Обирайте собі серію для перегляду залежно від того, що вам потрібно вивчитиЦікавого перегляду!Бажаємо вам приємного вам вивчення історії!Готуємося до ЗНО 2015 з історіїІнформація для учнів 11 класу, які надумали складати ЗНО з історії. Рекомендую групи в ВК для підготовки. З історії Україниhttp://vk.com/history_zno , http://vk.com/ictoria_ukrain . Із Всесвітньої історії http://vk.com/vsesvitnya . Також додаю список підручників, довідників і т.д. Викачуйте і займайтеся. ЗНО не за горами ))))Книги для підготовки до ЗНО можна завантажити ТУТ, натискайте на номер і завантажуйте без очікування та файлообмінників! 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Бажаю успіхів!Історія "полюбляє" не тільки точність, але й розуміння.Незалежне тестування не повинно бути перешкодою при вступі до вищого навчального закладу. Навпаки ЗНО єдодатковим шансом перевірки реальних знань, набутих під час навчання в школі, та відбору найкращих для навчання вишах з різним рівнем престижності. Таке розуміння системи незалежного тестування допоможе вам налаштуватися на «хвилю» продуктивної підготовки до зовнішнього тестування.Опубліковано: 06 лютого 2014Ознайомтеся з програмою незалежного тестування з історії України. Програма вкаже вам на напрямок майбутньої підготовки до тестування.Опубліковано: 01 січня 2014Комплексний посібник для підготовки до ЗНО під редакцією Власова В.С. розрахований на розвиток процесу запам`ятовування наданої інформації, необхідної для відмінної здачі ЗНО з історії України.
Опубліковано: 19 грудня 2013ЗНО з історії України стане гідною перевіркою ваших знань. До чого ж готуватися? Дізнайтеся про це в програмі ЗНО з історії України. - ЗНО для абітурієнтів
- 2015
Підготова до ЗНО
- .
ЗНО з історії України: особливості тесту 2015 року
Тест зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у 2015 році складається із завдань чотирьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдань на встановлення правильної послідовності, а також завдань з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді.
Загальна кількість завдань тесту з історії України – 56, на виконання яких учасникам буде відведено 135 хвилин.
Завдання з вибором однієї правильної відповіді – до кожного завдання подано чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.
Тест містить 42 завдання з вибором однієї правильної відповіді (від № 1 до № 42), що оцінюються в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.
Завдання на встановлення відповідності - до кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити «логічні пари»). Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.
Тест містить шість завдань на встановлення відповідності (від № 43 до № 48), що оцінюються в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної «логічної пари» або відповіді на завдання не надано.
Завдання на встановлення правильної послідовності - до кожного завдання подано перелік подій, позначених буквами, які потрібно розташувати в правильній послідовності, де перша подія має відповідати цифрі 1, друга – цифрі 2, третя – цифрі 3, четверта – цифрі 4. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Г) у таблиці бланка відповідей А.
Тест містить 4 завдання на встановлення правильної послідовності (від № 49 до № 52), що оцінюються в 0, 1, 2 або 3 бали: 3 бали, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 2 бали, якщо вказано першу та останню події; 1 бал, якщо вказано або першу, або останню подію; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповідь на завдання не надано.
Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (з короткою відповіддю множинного вибору) - до кожного завдання пропонується сім варіантів відповіді, серед яких лише три правильні. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і записав правильні відповіді у бланку відповідей А.Тест містить чотири завдання (від № 53 до № 56) з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (з короткою відповіддю множинного вибору), що оцінюються в 0, 1, 2 або 3 тестових бали: 1 бал за кожну правильно вказану відповідь (цифру) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодної правильної відповіді (цифри), або відповіді на завдання не надано. Порядок написання цифр значення не має.
Максимальна кількість балів, що зможе набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту ЗНО з історії України, – 90.
При підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України зверніть увагу на програму ЗНО з цього предмета, яка хронологічно охоплює весь зміст шкільних курсів історії України від найдавніших часів до сьогодення і складається з 31 теми.
Програма передбачає перевірку знань про основні політичні, соціально-економічні, культурні події, явища та процеси минулого, діяльність видатних історичних діячів, а також сформованості в учнів загальнопредметних історичних умінь.
Зверніть увагу на те, що невід’ємною складовою програми ЗНО з історії України є перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання учасниками тестування.
Радимо учасникам тестування з історії України також ознайомитися з наступними матеріалами:- Портрети деяких історичних персоналій (кін. XVIII – XXI)
- Візуалізований перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва
- Програма зовнішнього незалежного оцінювання з історії України 2015 року
- Загальна характеристика тесту з історії України 2015 року
- Завдання та відповіді на тести ЗНО з історії України минулих років
- Тести ЗНО онлайн з історії України
- Приклад тесту, який передбачає коротку відповідь множинного вибору
- Демонстраційний варіант тесту з історії України 2010 року
- Зразки завдань з історії України 2010 року
- Тести ЗНО онлайн з інших предметів
- Курси підготовки до ЗНО
- 305-а річниця прийняття першої Конституції України!Конститу́ція Пилипа Орлика — договір гетьмана Пилипа Орлика зі старшиною та козацтвом Війська (від усієї старшини та козацтва конституцію Орлика підписав кошовий отаман Кость Гордієнко), який визначав права і обов'язки усіх членів Війська. Укладений 5 квітня 1710 року на зборах козацтва біля містечка Тягина на правому березі річки Дністер (турецька назва — Бендери, нині це територія Молдови). Затверджений шведським королем Карлом ХІІ. Написаний латиною і староукраїнською мовою. Складається з преамбули та 16 статей. Пам'ятка української політико-філософської та правової думки. За оцінкою українських істориків є однією з перших європейських конституцій нового часу. Чинності не набула, оскільки була написана в умовах вигнання.Cучасна поширена назва "Конституція" походить від дослівного перекладу
Підготовка до ЗНО з історії УкраїниПідготовка до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України та всесвітньої історії
Тренувальні тести - «Підготовка до ЗНО» з всесвітньої історії
|
- Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти презентує . ЗНО 2016 та пробне ЗНО 2016.
ІНТЕРНЕТ - РЕСУРС ДО ЗНО
Дякую за статтю!
ВідповістиВидалитиДуже дякую! Багато корисної інформації!
ВідповістиВидалити